Nasza wiedza, kreatywność i profesjonalizm zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, a podstawą naszej działalności jest wzajemne zaufanie. Jeśli szukasz indywidualnego traktowania, kreatywnego podejścia, chcesz mieć do czynienia z osobami odpowiedzialnymi, dla których liczy się dobro Klienta, a nie tylko zysk, zapraszamy do kontaktu.

Możesz zgłosić się do Nas zarówno posiadając nieruchomość (mieszkanie, dom, działkę, lokal użytkowy, powierzchnię magazynową lub biurową) na sprzedaż lub wynajem, jak i poszukując idealnego miejsca do zamieszkania lub ulokowania swojej działalności.

Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Agenci Pindur Nieruchomości kompleksowo zajmą się sprzedażą Twojej nieruchomości, przygotują ofertę, zdjęcia i dokumenty niezbędne do transakcji. Sprawdzą stan prawny i zadbają o kontakt telefoniczny z zainteresowanymi, a w późniejszym etapie przygotują umowę zabezpieczającą interesy obu stron,
  • Klientom poszukującym na podstawie oczekiwań i budżetu, zaprezentujemy najciekawsze oferty,
  • możemy pomóc Ci przygotować bezpieczną umowę najmu,
  • jeżeli masz już klienta, jednak potrzebujesz pomocy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów Nasi Agenci służą pomocą,
  • możemy przygotować wycenę nieruchomości lub zlecić wykonanie operatu szacunkowego naszemu rzeczoznawcy,
  • Nasi doradcy kredytowi przygotują Ci opłacalną ofertę kredytu,
  • możemy przeprowadzić profesjonalną sesję zdjęciową.
Możesz skorzystać z naszych kompleksowych usług, aby Nasi specjaliści zajęli się całym procesem sprzedażowym lub wybrać tylko jedną z naszych usług, która pomoże Ci w sprzedaży lub zakupie nieruchomości.
Nasze biuro współpracuje z doradcami kredytowymi, geodetą, rzeczoznawcą majątkowym, kancelarią radcy prawnego i notariusza, dzięki czemu nasze działania są kompleksowe, a Twoje interesy w pełni zabezpieczone.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.